FUTURE BUSINESS GROUP

FUTURE Facility Management – Twoja inwestycja w lepsze jutro.

Zobacz relację z pierwszego spotkania Partnerów Premium FBG:

Drugie spotkanie Partnerów Premium FBG:

W Gorzowskim Ośrodku Technologicznym odbyło się drugie spotkanie przedsiębiorców i profesjonalistów z Gorzowa Wielkopolskiego. Tematyką spotkania były obecnie popularne sprawy związane z odzyskiwaniem pieniędzy z kredytów frankowych.

Kancelaria adwokacka Aleksandra Przybył-Owczarek & Paulina Kałkus szczegółowo przedstawiły proces odzyskiwania pieniędzy, omawiając wszystkie procedury oraz prawne skutki i pułapki, jakie mogą pojawić się w tej drodze. Bez wątpienia, zadanie to należy przekazać profesjonalistom, a ta kancelaria jest ekspertem w tej dziedzinie.

Drugim prelegentem był Adrian Prędkiewicz, właściciel firmy SOCIENDS. Jego niezwykle interesujący wykład przybliżył możliwości, jakie niesie współpraca ze sztuczną inteligencją. Uczestnicy dowiedzieli się, w czym AI może ich wyręczyć, ale także poznali jej słabości i wady.

Miło spędzony czas i zdobycie nowych informacji umilił Patryk Całka z Minigolf Group. Na początku zadał pytanie, czym różni się mini golf od golfa, co wywołało chwilę ciszy. Oczywiście, członkowie FBG poznali odpowiedź na to pytanie, które nie było tak oczywiste. Mieli również okazję przejść tor minigolfa w kształcie logo FUTURE. Gratulujemy zwycięzcy i przygotowujemy się do kolejnej edycji biznesowego spotkania.

W naszej grupie premium Future Business Group są już:

Dołącz do Future Business Group

Mariusz Kaczorek

Licencja Pośrednika nr 23691

Licencja Zarządcy Nieruchomości nr 29947

Michał Antosiewicz

Licencja Pośrednika nr 28508

Licencja Zarządcy Nieruchomości nr 29949